Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

TEKNOPOİNT Hakkımızda

E-Ticaret alanında ki farkımızı, sizinle nasıl çalıştığımızı, kim olduğumuzu ve daha fazlasını keşfedin...

BAŞARI VE ÇÖZÜM ODAKLIYIZ

Yazılım Ve Bilişim Sektöründe 2000 yılından bu yana kazandığımız bilgi ve tecrübe ile e-ticaret yazılımları, depo yönetim sistemleri, lojistik uygulamalar, online ödeme sistemleri gibi yüksek kalitedeki çözümlerimizi kullandığımız ve geliştirdiğimiz teknoloji ile büyüyor ve büyütüyoruz.

E-Ticaret ve yazılım alanındaki başarılarımız hizmet verdiğimiz firmalara güçlü performans ve geliştirilebilen alt yapıları sayesinde ulusal bir çok başarıya öncülük etmiş ve imzalarını atmışlardır.

UZMAN KADROMUZLA TUTKUYLA ÇALIŞIYORUZ

Yönetim kadrosundan, yazılım uzmanlarına, danışmanlarımızdan, destek ekibine kadar müşterilerimizle olan her ilişkimize değer katarak hedeflerinize ulaşmanız için E-Ticaret yazılımlarımız, alt yapılarımız ve güçlü Ar-Ge çalışmalarımız ile destek oluyoruz. Bu bağlamda ki hedefimiz küçük, orta ve büyük ölçekli çalıştığımız tüm firmaların kaliteden ödün vermeden farkı yaşatmak ve hizmette devamlılığı sağlamaktır. Aynı zamanda ULUNET, sektöre getirdiği yenilikler ile birlikte geleceğin e-ticaret anlayışını ve getirilerini bugünden analiz edip geliştirmeye devam etmektedir.

BAĞLILIĞIMIZI VE FARKI YAŞATMAYI GARANTİ EDİYORUZ

Güçlü iş gücümüzü ve potansiyelimizi oluşturan yazılım dilinde ki son teknoloji ASP.NET ve MVC5 ile Türkiye’de ilki başaran alt yapılarımız sayesinde yüzlerce e-ticaret mağazaları başarılı bir şekilde performanslarını ve ticari hacimlerini arttırmışlardır. Teknopoint olarak karmaşık iş süreçlerinizi e-ticaret alt yapılarımız, diğer yazılım ve modüllerimiz ile kolaylaştırıyor ve rakiplerinizden daima bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Yazılım alanında ki sorumluluklarımızı ulusal sınırları aşarak yerine getirmeye devam ediyoruz.

DENEYİMLERİMİZİ VE E-TİCARET UZMANLIĞIMIZI PAYLAŞIYORUZ

Teknopoint, e-ticaret yazılımları ve diğer çözümleri ile çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Yazılım ve teknoloji alanındaki liderliğimizin getirdiği potansiyel ve verimlilik artışı, anlık binlerce kullanıcıyı aşan performans, kesintisiz ve sürekli erişim, gelişen ve yenilenen güncel versiyonlar ve müşterilerimizin en büyük ihtiyaçlarına karşılık veren parametreler ile hızlı uygulama ve kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Hedefimiz sadece e-ticaret alt yapılarını firmalara sunmak değil bu süreçte firma işleyiş ve politikasını en ince ayrıntısına kadar analiz etmek ve rekabetten zaferle çıkmanızı sağlamaktır.