Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

E-Ticaret N11 Entegrasyonu

Kurumsal Paket Kampanya

 

E-ticarette önemli konulardan bir tanesi de elinizde olan tek bir ürünü n11, gittigidiyor, hepsiburada, sanalpazar, epttavm gibi farklı mağazalarda (pazaryerlerinde) aynı Eticaret yazılımı/sisteminin yönetim paneli üzerinden satışa çıkarıp yönetebilmektir. Ulunet 724ticaret E-ticaret altyapımız ile size bu imkanı zorunsuzca sunuyoruz.

 

 

Ürünlerinizi sadece e-ticaret sisteminizde tanımlayarak,  n11’ de tanımlı olan mağazalarınıza  otomatik olarak gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Aynı sistem üzerinden, birden fazla N11 mağazasını yönetmek mümkün. Otomatik görev yönetimi ile Belirtmiş olduğunuz zaman aralıklarında sistem sürekli olarak ürün, fiyat güncellemelerini yapar, ürün miktarlarını yine belirtilen sürelerde güncelleyerek elinizde olmayan bir ürünün satılmamasına olanak sağlar.

 

 

n11 pazaryerinde gerçekleşen satışlarınız yine belirtilen zamanlarda e-ticaret sisteminize aktarılır ve sipariş durum değişikliklerini n11 pazaryerinde de otomatikman değiştirir. Tek Bir ürünü n11 gibi Farklı ortamlarda da satışa çıkararak E-ticaretin keyfini çıkarın.