Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

E-ticaret Gittigidiyor Entegrasyonu

 

 

E-ticarette önemli konulardan bir tanesi de elinizde olan tek bir ürünü n11, gittigidiyor, hepsiburada, sanalpazar, epttavm gibi farklı mağazalarda (pazaryerlerinde) aynı Eticaret yazılımı/sisteminin yönetim paneli üzerinden satışa çıkarıp yönetebilmektir.

 

 

Ulunet 724ticaret E-ticaret altyapımız ile size bu imkanı zorunsuzca sunuyoruz. Ürünlerinizi sadece e-ticaret sisteminizde tanımlayarak,  gittigidiyor da tanımlı olan mağazalarınıza  otomatik olarak gitmesini sağlayabiliyorsunuz. Aynı sistem üzerinden, birden fazla gittigidiyormağazanızı yönetmek mümkün. Otomatik görev yönetimi ile Belirtmiş olduğunuz zaman aralıklarında sistem sürekli olarak ürün, fiyat güncellemelerini yapar, ürün miktarlarını yine belirtilen sürelerde güncelleyerek elinizde olmayan bir ürünün satılmamasına olanak sağlar.

 

 

gittigidiyor pazaryerinde gerçekleşen satışlarınız yine belirtilen zamanlarda e-ticaret sisteminize aktarılır ve sipariş durum değişikliklerini gittigidiyor pazaryerinde de otomatikman değiştirir. Tek Bir ürünü gittigidiyor gibi Farklı ortamlarda da satışa çıkararak E-ticaretin keyfini çıkarın.