Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

Gelişen Teknoloji ve Altyapımız

Teknopoint Yazılım Türkiye’nin gelişen e-ticaret teknolojilerine yaptığı yatırımlar ve ar-ge çalışmalarının sonucunda kullanıcılarına kattığı ayrıcalıklarla, müşteri ihtiyaçlarına ve hedeflerine uygun olarak beklentiyi tam olarak karşılamaktadır. 

 

GELİŞTİRDİĞİMİZ TEKNOLOJİ VE ALT YAPIMIZ İLE BİZİ TAKİP EDİN

 

1- Türkiye’nin İlk ve Tek E-Ticaret Multi Store Alt Yapısı

Yeni ürünleriniz için sanal(e-ticaret) mağazanızda Multi Store site kurun. E-ticaret sitesi olan bireysel yada kurumsal müşterilerin ürün, hizmet veya tanıtımını sanal (eticaret) mağazası üzerinden basit, kolay, anlaşılır ve etkileyici biçimde sunulması için yapılan yazılımsal ve tasarımsal çalışmaların bütünüdür. E-ticaret multi store alt yapı çalışmalarında müşterinin ürün gamına, firmanın konseptine, bulunduğu sektörün gerekliliğine ve istekleri doğrultusunda tasarım çalışmaları yapılarak sınırsız multi store alt yapısı kullanabilir. Multi Store E-ticaret siteniz bağımsız bir domainde olabileceği gibi firmanın alt domaininde de yer alabilir. Örnk: inciova.com alt domainleri domates.inciova.com, fide.inciova.com gibi..

Multi Store E-ticaret siteleri ürün veya hizmete odaklandığı için hedef kitlenin aradığı ürüne kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca e-ticarette Multi Store sitelerin bir amacı da arama motoru optimizasyonunda oluşturduğunuz Multi Store E-ticaret sitesi alt yapılarınızın bağlı olduğu domainlerle üst sıralarda olmanızı kolaylaştırır. Multi Store e-ticaret siteleri arama motorları çalışma prensibine göre optimizasyonu yapılır ve bu noktada sanal(e-ticaret) mağazanızda ürün bazlı Multi Store sitelerle(eticaret) arama motorlarında rakiplerinizden sıyrılmak daha da kolaylaşır.

Multi Store E-ticaret sitesi alt yapısı ile karmaşık ve çok olan ürün gamınızı detaylandırıp kullanıcılarınıza kolay erişilebilir bir sanal(eticaret) mağaza oluşturabilirsiniz.

 

E-Ticarette Multi Store E-ticaret Sitesi alt yapısının size getirdiği avantajlar;

• Ürün odaklı olmasıyla SEO ile elde ettiğiniz başarı sanal(eticaret) mağazanızda Multi Store E-ticaret sitesi alt yapısı ile trafiğinizi arttırmak çok daha avantajlıdır. 
• Markan��n var olan e-ticaret sitesine Multi Store E-ticaret sitesinden gelen birebir ürününüzle ilgilenen potansiyel kitleyi arttırır. 
• E-Ticaret sitenizde Multi Store Eticaret sitesi alt yapısı belli bir ürün gamına odaklı tasarım daha iyi bir tanıtım olanağı sunar.
• Ürünle alakalı reklam ve kampanyalarınızı ürüne ait sayfada diğer ürün gamınızdan bağımsız yapabilir ve özelleştirerek öne çıkarmak istediğiniz ürünü kolaylıkla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
• Multi Store E-ticaret sitenizde markanız ve ürününüz ile alakalı reklam ve tanıtım yapılması, arama optimizasyonunda daha geniş bir alanda yer almanızı sağlar.

 

 

2- Çoklu Dil Seçeneği

Global sanal(eticaret) mağazacılıkta yerinizi almanız için Teknopoint Yazılım Eticaret Paketleri ile Çoklu dil seçeneğinden yararlanın. Çoklu dil desteği ile uluslararası Eticaret hacminizi arttırarak global pazarda daha fazla rekabet içerisinde olabilir ve Teknopoint Yazılım Eticaret alt yapısı ile sınırsız dil ekleyerek dünya çapında hizmet sunabilirsiniz. Kullanıcı istediği dil seçeneğini belirleyerek sistemin o dilde hizmet vermesini sağlayabilmektedir. Müşteri yaptığı seçimden itibaren sipariş kısmına kadar sayfanın her alanında seçtiği dilde siparişini tamamlamakta ve aldığı tüm e-postalar seçtiği dilde gelmektedir.

 

E-ticaret sitenizde ek dillerde hizmet verebilmek için admin panelinden ürün detayında kategorize edilerek cümle yada her kelimeye karşılık gelen anlam ve bilgi kolayca girilebilmektedir.

Aynı zamanda Ticari yazılımda tanımlı olan farklı dillerdeki stok adı, özellik bilgileri api entegrasyonu sayesinde tanımlı olan dilde e-ticaret sitesine aktarılabilir.

 

Çoklu dil desteği seo ve arama motoru optimizasyonunda da e-ticaret sitenizde yayınlanan dillerde katalog, içerik, ürün detay, kategori sayfalarının bağlantılı olduğu link inşaları ve metaglar dil seçeneğine göre optimize edilebilmektedir. Böylece e-ticaret sitenizi arama motorları her dil için ayrı ayrı indeksleyebilmektedir.

 

 

3- Türkiye’de ERP Yazılımları ile Çalışan İlk ve Tek APİ Entegrasyonu

Entegrasyonda kuralları çöpe atın. E-ticaretin vazgeçilmezi haline gelen ERP ve Ticari Yazılım entegrasyonları ile mevcut iş akışınıza ek yükler getirmeden e-ticaret sitenizi ticari yazılımınız ile tam entegre çalıştırarak uzmanlaştığınız mağazacılık programı ile e-ticaret sitenizi yönetmenize olanak sağlar. Bir çok e-ticaret sitesi Mağazacılık tarafında KNOW-HOW eksikliğinden dolayı günlük süre gelen satışları, faturalama işlemlerini hatalı stokların varlığından dolayı mükerrer satışların önünü açmalarıyla ürünleri müşterilerine geç yada yanlış göndermesine sebep olmaktadır. Mağazanızda satılan ürünün e-ticaret sitenizde ticari yazılımın entegrasyon yetersizliğinden dolayı var görünmesi, stok, fiyat, miktar entegrasyonun doğru çalışmamasından dolayı hatalı satışlar yapılmasına ve e-ticaret sitenizin değer kaybetmesine neden olmaktadır. Teknopoint Yazılım müşterilerine en doğru hizmeti verebilmek adına geliştirdiği APİ Entegrasyonu ile çözüm üreten firma olma kimliğimizi sürdürmekteyiz.

 

APİ Entegrasyonu Özellikleri;

1- Firmanızdaki herhangi bir makinaya kurulan Entegrasyon programı ile sizin belirlediğiniz iş tiplerinde ve farklı zaman periyotlarında (örneğin; 2 dk bir miktar gönder, 12 saatte bir fiyat güncelle, 2 saatte bir stok aktar gibi) stok kontrolü sağlayarak mağazanızda ve e-ticaret sitenizde doğru satış yapmanızı sağlar.

2- Muhasebe programınızda kayıtlı olan stokların e-ticaret sitenize aktarımını tek bir tıkla yapabilirsiniz. Entegrasyon programınız çalışmaya başladığı andan itibaren binlerce ürün tanımlı olan stok kartları, ürün özellikleri ve resimleri ile birlikte e-ticaret sitenize aktarılmış olur.

3- E-ticaret sitenizde gerçekleşen satışlarda entegrasyon programı sipariş için gerekli olan (ödeme biçimi, cari, kargo vs..) tüm kayıtları sizin yerinize oluşturur. Oluşturulmuş sipariş otomasyonu sayesinde, manuel girilen sipariş kayıtlarında oluşabilecek hataları ¨0¨ a indirgemiş olursunuz.

4- Ticari yazılımınız ile entegre çalışan e-ticaret siteniz, her an etkileşimde ve online çalışarak gelen satışları kontrol eder, gerçekleşen satışların cari kaydını, ürün ve sipariş kayıtlarını otomatik olarak muhasebe programınıza aktarır ve kaydeder. Gelen sipariş onaylandıktan sonra faturalandırılarak işlem sonlandırılır.

5- Teknopoint’in geliştirdiği Multi Store Eticaret Alt Yapısını, api entegrasyonu ile muhasebe programınızı tam entegre çalıştırabilirsiniz.

 

 

4- Gelişmiş Arayüz E-ticaret Paneli

SINIRLARI KALDIRIYORUZ

Teknopoint Yazılım gelişmiş arayüz paneli ile yüzlerce özelliği ve parametreyi kolaylıkla yönetebilir, form yönetimlerinden, e-posta şablon yönetimlerine, hazırladığınız bannerların yayınlanma tarihinden, site kullanıcı tarafından hazırlanan temaların yayınlanma tarihine kadar sadece Teknopoint Yazılım Eticaret paketi kullanıcılarına özel bir çok özelliği kullanabilirsiniz. Geliştirdiğimiz esnek Tema yönetiminden kendi tasarımlarınızı e-ticaret sitenize uyarlayabilir, yeni yıl gibi özel günler için hazırladığınız konsept temalarınızın yayınlanma tarihlerini belirleyebilirsiniz. Kampanya, reklam ve tanıtım için hazırlamış olduğunuz bannerları kampanya süreleri boyunca sizin belirlediğiniz tarihlerde yayında kalır ve yine sizin belirlediğiniz tarihte yayından kalkar. Böylece önceden hazırlığını yapmış olduğunuz çalışmalarınızı ayrıca takip etmek zorunda kalmazsınız.

 

 

5- Gelişmiş Seo Yönetimi

Gelişmiş SEO Yönetimi ile yoğun trafiğe ve yükselmeye hazır olun...

Teknopoint Yazılım arama motoru optimizasyonu alanında ürettiği ve geliştirdiği çözümler için E-ticaret yazılımı alt yapısında teknolojik servisler sunar. Seo çalışması için yapılan sektörel analiz ve anahtar kelime araştırmasından sonra e-ticaret sisteminizi site içi ve site dışı teknolojik optimizasyon çalışmaları ile üst sıralara taşıyacak SEO çalışmaları başlatılır. Teknopoint ticaret paketleri site içi optimizasyonunda; anasayfa, ürün detay, kategori sayfaları ve dinamik sayfalar olmak üzere ön plana çıkarmak istediğiniz sayfaların meta taglarını manuel oluşturabilmeniz için gerekli alt yapıyı size sunar. Bu sayede bütün sayfaların yenilenen Google seo algoritmasına uygun içeriği oluşturulur. Yapılan uygulamalar ile kullanıcılar arama motorlarında yaptıkları aramalarda ilk ve üst sayfalarda yer alarak %85 oranında organik sonuçlar elde eder ve yerlerini uzun süre korurlar.