Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

Nebim V3 Entegrasyon

Ulunet 7/24Ticaret Entegrasyon Api uygulamamız (.exe) olarak geliştirilmiş olup Ticari/Erp Database sunucunuza veya lokaldeki farklı bir sunucu yada pc ye yüklenebilmektedir. Bu nedenle Web sunucunuza Cpu ve Ram kullanımında herhangi bir yük bindirmemekte, performans açısından sorun çıkarmamaktadır. Anlık binlerce stok kartı, fiyat, kampanya bilgileri, stok kartı özellikleri performans sorunu yaşanmadan B2C sisteminize aktarılmakta, sürekli güncel tutulması gereken miktar aktarımlarınız yapılmakta ve dakikada gerçekleşebilecek onlarca sipariş kaydınız ile diğer bilgilerinizin E-ticaret Yazılımınızdan, sisteminizden Ticari/Erp yazılımınıza aktarımı sorunsuz olarak sağlanmaktadır.

 

Gelişmiş, Profesyonel ve Tüm ticari yazılımlar için kullanılabilecek bir alt yapısı olan Api Engrasyon Genel Ayarlarını Ticari/Erp yazılımınıza göre Parametrik olarak belirleyip istediğiniz alanları kendiniz eşleştirerek ilgili alanlara aktarımını sağlayabilirsiniz. Parametrik entegrasyon Api altyapımız ile piyasadaki ve özel olarak geliştirip kullandığınız SQL tabanlı her türlü Ticari/Erp yazılım ile 5 gün gibi çok kısa bir sürede sorunsuz entegrasyon yapabilir, hali hazır da entegrasyonunu yapmış olduğumuz Ticari/Erp yazılımlarının entegrasyon kurulumunu da hemen yapılabilmektedir. Ulunet 7/24Ticaret entegrasyon altyapımız olarak her Ticari/Erp yazılım için özel aktarım altyapısı oluşturmaktadır.

 

Ekranlar ve diğer alanlar kullandığınız yazılıma göre değişiklik göstermektedir. Entegrasyon altyapımız Nebim V3 Web servis altyapısı ile sorunsuz olarak çalışmaktadır. Nebim V3 Entegrasyon Api’miz uygun görülen sunucuya yüklendikten sonra kullanmış olduğunuz SQL database sunucusu ve Nebim V3 Web servis ile bağlantı ayarlarının yapılması gerekmektedir. E-ticaret yazılımına/sistemine stok kartlarınızın, kategori bilgilerinizin, Marka, Özellik (filtreleme), Renk/Beden bilgileri, hangi Stok kartlarınızın E-ticaret yazılımına/ sistemine aktarılıp aktarılmayacağı, Meta bilgileri, Mikro site bilgileri, yabanci dil bilgileri gibi alanların düzgün bir şekilde aktarılması için Stok aktarım ayarlarının doğru bir şekilde eşleştirilerek yapılması gerekmektedir.

 

Nebim V3 te kullanmış olduğunuz resimlerinizin aktarımı kullanım yerlerinde ki boyutlara göre gerekli boyutlandırmalar ve resim üzerinde gerekli optimizasyonlar yapılarak aktarım sağlanmaktadır. Ayakkabı sektörü için önemli bir sorun olan beden eşleştirmesini entegrasyon Api’miz eğer isterseniz stok bilgilerinizin aktarımı yapılırken beden dönüşümünü otomatik yaparak aktarımı sağlar.

 

Gelişmiş Görev Yönetimi ile Aktarım ayarlarını istediğiniz gibi özelleştirin. Özelleştirilen aktarımlar ile, tüm stok kart bilgileriniz, renk/beden bazında fiyat bilgileriniz, resimleriniz, dakika bazında belirttiğiniz sürelerde miktarlarınız güncellesin, siparişleriniz, fatura ve müşteri bilgileriniz Nebim V3 yazılımınıza otomatik aktarılsın. Siz sadece nasıl satışları artırabilirim kısmına odaklanın.