Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

E-Ticaret Multi Store Site Özelliği

Yeni ürünleriniz için sanal mağazanızda Multi Store site kurun... E-ticaret sitesi olan bireysel yada kurumsal müşterilerin ürün, hizmet veya tanıtımını sanal mağazası üzerinden basit, kolay, anlaşılır ve etkileyici biçimde sunulması için yapılan yazılımsal ve tasarımsal çalışmaların bütünüdür. E-ticaret multi store alt yapı çalışmalarında müşterinin ürün gamına, firmanın konseptine, bulunduğu sektörün gerekliliğine ve istekleri doğrultusunda tasarım çalışmaları yapılarak sınırsız multi store alt yapısı kullanabilir ve bu sistem tek sepet mantığında çalışır. Multi Store siteler bağımsız bir domainde olabileceği gibi firmanın alt domaininde de yer alabilir. Örnk: korayspor.com alt domainleri koraysporfutbol.com, koraysporbasketbol.com gibi.. E-Ticaret Multi Store siteler ürün veya hizmete odaklandığı için hedef kitlenin aradığı ürüne kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca e-ticarette Multi Store sitelerin bir amacı da arama motoru optimizasyonunda oluşturduğunuz Multi Store site alt yapılarınızın bağlı olduğu domainlerle üst sıralarda olmanızı kolaylaştırır. Multi Store siteler arama motorlarıın çalışma prensibine göre optimizasyonu yapılır ve bu noktada sanal mağazanızda ürün bazlı Multi Store sitelerle arama motorlarında rakiplerinizden sıyrılmak daha da kolaylaşır. Multi Store site alt yapısı ile karmaşık ve çok olan ürün gamınızı detaylandırıp kullanıcılarınıza kolay erişilebilir bir sanal mağaza oluşturabilirsiniz.

 

 

E-Ticarette Multi Store Site alt yapısının size getirdiği avantajlar;


• Ürün odaklı olmasıyla SEO ile elde ettiğiniz başarı sanal mağazanızda Multi Store site alt yapısı ile trafiğinizi arttırmak çok daha avantajlıdır. 
• Markanın var olan e-ticaret sitesine Multi Store siteden gelen birebir ürününüzle ilgilenen potansiyel kitleyi arttırır. 
• E-Ticaret sitenizde Multi Store site alt yapısı belli bir ürün gamına odaklı tasarım daha iyi bir tanıtım olanağı sunar.
• Ürünle alakalı reklam ve kampanyalarınızı ürüne ait sayfada diğer ürün gamınızdan bağımsız yapabilir ve özelleştirerek öne çıkarmak istediğiniz ürünü kolaylıkla müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
• Multi Store sitede markanız ve ürününüz ile alakalı reklam ve tanıtım yapılması, arama optimizasyonunda daha geniş bir alanda yer almanızı sağlar.