Bize Ulaşın: 0216 680 27 80

E-Ticaret Erp ve Ticari Entegrasyon Paket Fiyatlar

Sanal Mağazanızı Geleceğe Taşıyacak Api Entegrasyonu

E-ticaret'te ERP/Ticari Entegrasyonunu tüm dinamikleri ile mercek altına alıyoruz. Sanal mağazacılık(eticaret) sektöründe en öncelikli ihtiyaç; mağaza satış operasyonumuz ile e-ticaret sitenizin satış süreçlerinin eş zamanlı ve tam entegre çalışabilen bir platformda yönetebilmek. İhtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi biliyor ve bu doğrultuda sanal mağazanızı(eticaret) geleceğe taşıyacak çözümler sunuyoruz. Bu çözümler ve vermiş olduğumuz tüm hizmetler tam bir kurumsal ve profesyonel çalışmaların ürünüdür ve size etik olmayan ek ücretlendirme gibi maliyetlerden uzak bir çalışma ve iş ortaklığı sunar.

Amaç Müşteri Memnuniyetini Arttırmak

10 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye dayanan 7/24Ticaret sanal mağazacılık (eticaret) ve ERP/Ticari Entegrasyonlarımız ile vermiş olduğumuz hizmetlere güvenebilirsiniz. Karşınızda ERP Entegrasyon çözümlerini uçtan uca bilen ve sektörünüzü iyi tanıyan, analiz eden bir iş ortağınız var. Bu deneyim ve birikim ile E-ticaret ile ERP/Ticari Yazılım Entegrasyon çözümlerinizi hedeflerinize tam uyumlu hale getiriyoruz. Strateji aşamasından, canlı kurulum geçişine kadar her noktada şeffaflık sunuyor, personelinize gerekli eğitimleri veriyoruz. Entegrasyon kurum aşamasından itibaren, en üst düzey performans için 7/24Ticaret Eticaret ERP Entegrasyonunda, alanında uzman ekibimiz ile sürekli destek oluyoruz. Eticaret Altyapınızı profesyonel anlamda büyütmenizde, yeniden yapılandırma işlemlerinizde 7/24Ticaret Eticaret hizmetlerimiz ile her an yanınızdayız.

Kolay Kurulum,
Kolay Kullanım

7/24Ticaret Eticaret ERP Entegrasyon çözümleri ile anlık binlerce stok kartı, fiyat, kampanya bilgileri, stok kartı özellikleri performans sorunu yaşanmadan eticaret sisteminize aktarılmakta, sürekli güncel tutulması gereken miktar aktarımlarınız yapılmakta ve dakikada gerçekleşebilecek onlarca sipariş kaydınız ile diğer bilgilerinizin E-ticaret sisteminizden Ticari/Erp yazılımınıza aktarımı sorunsuz olarak sağlanmaktadır. Kolay bir kullanıma sahip olması, sağlam bir alt yapı üzerine kurulması, ihtiyaca yönelik tüm parametreleri içerisinde barındırması ve tüm ERP/Ticari Yazılımlar ile entegre çalışabilen sistem olmasıyla geniş bir kullanıcı portföyüne hitap etmektedir.